icon

Bubbu Restaurant

1.41 için
Android

Kendi restoranınızı işletin ve muhteşem bir şef olun

57.6k

Bu uygulamayı oyla

All ages

Bubbu Restaurant'ın yeni maceralarında en talepkar müşterilerinizi memnun etmek için kendi restoranınızı çalıştırın ve her türlü yemek ve içeceği pişirin. Bubbu'nun restoranını geliştirmesine ve dünyanın her yerinden egzotik ve heyecan verici yemekler hazırlamasına yardımcı olun.

Bu oyun, müşteri ve sipariş sayısının kademeli olarak artacağı seviyelere ayrılmıştır, bu nedenle herkesi mutlu etmek istiyorsanız daha hızlı yemek pişirmeyi öğrenmeniz gerekecektir. Oyuna kahve servis ederek başlayacaksınız, ancak endişelenmeyin, hızlı bir şekilde farklı becerileri öğrenecek ve daha karmaşık siparişlere ve yemeklere geçeceksiniz. Bubbu Restaurant'ta suşi ve barbekülerden makarna, hamburger ve dondurmaya kadar yüzlerce tarif hazırlamayı öğreneceksiniz.

Sipariş alın, yemek hazırlayın, müşterilere servis yapın, masaları temizleyin ve ipuçlarını toplayın. Tüm bunları tamamladıktan sonra, oyunun bir sonraki seviyesinin kilidini açabileceksiniz. Seviyelerde ilerledikçe, para kazanacak ve yeni beceriler kazanacak ve dünyanın en büyük şefi olmanızı sağlayacaksınız!

Bu eğlenceli macerada Bubbu ve tüm arkadaşlarınıza yardım edin ve dünyanın her yerinden birçok yemeği hazırlayın.
X